Plynová varná deska dvouplotýnková PDV7230bc BLACK

Plynová deska dvouplotýnková Concept PDV7230bc z kvalitního tvrzeného skla nabízí 2 varné zóny, vč. WOK hořáku. Disponuje elektronickým zapalováním hořáků, masivní litinovou mřížkou a pojistkou proti úniku plynu.

SKLADEM 

3 299 Kč


Plynová varná deska dvouplotýnková PDV7230bc BLACK


Design

Plynová deska PDV7230bc v elegantním černém designu je zpracována z kvalitního tvrzeného skla a rozdělena na 2 varné zóny. Díky kompaktní šířce 30 cm je vhodná především do menších kuchyní. Je vybavena elektronickým zapalováním hořáků pro maximální pohodlí během obsluhy.

WOK hořák

WOK hořák vytváří specifický plamen, který směřuje výkon na střed pánve. Ocení ho zejména milovníci asijských specialit, protože je vhodný jak na přípravu čínských jídel, tak i dalších pokrmů, které vyžadují prudké osmažení. WOK hořák disponuje extrémně velkým výkonem, a proto je umístěn v dostatečné vzdálenosti od ovládacích knoflíků, aby byla zajištěna maximální bezpečnost během ovládání.

Litinové mřížky

Plynová deska PDV7230bc je vybavena litinovou mřížkou, která garantuje perfektní stabilitu nádobí. Díky pokrytí celé plochy je zaručena snadná manipulace při přesunu hrnců z jedné plotýnky na druhou.

Rychlá údržba

Díky skleněnému povrchu je údržba desky velmi rychlá a jednoduchá. Stačí odejmout litinovou mřížku a povrch desky otřít měkkou houbičkou namočenou v teplé jarové vodě. Pokud je potřeba, můžete jednoduše oddělat i ovládací knoflíky a vyčistit prostor pod nimi.

Bezpečnost na prvním místě

Oba hořáky jsou vybaveny bezpečnostním zařízením, které automaticky vypne přívod plynu do konkrétního hořáku v případě náhodného zhasnutí plamene. Pokud by se vám nepodařilo hořák zapálit, termopojistka se neohřeje a do 3 sekund automaticky odpojí přívod plynu do plotny, i přesto, že je kohout puštěný.

Základní popis:

Černé tvrzené sklo
2 ovládací knoflíky
2 plynové hořáky, z toho 1x WOK hořák
1x masivní litinová mřížka
Pojistky proti úniku plynu
Elektronické zapalování hořáků

Příslušenství:

  • Trysky na PB

Detailní popis:

Výška: 101 mm
Šířka: 300 mm
Hloubka: 520 mm
Hmotnost: 6,1 kg
Napětí: 230 V ~ 50 Hz
Maximální tepelný výkon hořáků: 4,3 kW
El. příkon zapalování: 2 W
Rozměry pro vestavbu (š x h): 262 x 480 mm
Typ a rozměr plynové přípojky: G 1/2 " (G20 – 20mbar)
Tep. výkon zadní WOK plotny: 3,3 kW
Průměr zadní WOK plotny: 200 – 220 mm
Tep. výkon přední plotny: 1 kW
Průměr přední plotny: 120 – 160 mm


Další produkty v nabídce: