Návrhy

Proměníme Vaše sny ve skutečnost


Toužíte po nové kuchyni, ložnici nebo plánujete rekonstrukci celého bytu? Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci.

Děláme profesionální návrhy interiérů a to včetně kompletní realizace. Oslovit nás můžete ale i se samotným návrhem jedné místnosti, kde pro Vás připravíme návrh, dle vašich představ.


Postup realizace

První schůzka

Probíhá u nás na showroomu nebo přímo na místě realizace. Pokud pojedete k nám, je dobré mít půdorys prostoru nebo alespoň základní zaměření prostoru, o kterém se budeme bavit. Na první schůzce budeme především naslouchat Vašim představám a požadavkům, které se později pokusíme zapracovat do návrhu. Pokud máte představu o interiéru, který se Vám líbí, barvy, materiály je dobré si připravit fotografie nebo odkazy. 

Druhá schůzka 

Po první schůzce přinášíme první návrh prostoru. Rozmístění nábytku, stavební úpravy a výkresy v 3D. Zapracujeme Vaše připomínky a začneme společně ladit jednotlivé materiály. 

Třetí schůzka 

Zde máme již zapracované Vaše připomínky a podněty. Společně vybereme jednotlivé materiály, které si prohlédnete a osobně "osaháte". Stále reagujeme na Vaše podněty, takže se projekt může stále vyvíjet a měnit.


Čtvrtá schůzka 

Zákazník zde dostává kompletní výkresovou dokumentaci včetně 3D vizualizací. V případě dohody i rozkreslené rozvody elektřiny, vody a topení, výkresovou dokumentaci pro výrobu nábytku. Případně je celý projekt upravený  do fotorealistické podoby.

Cena návrhu

Cena návrhu je velmi individuální a odvíjí se dle časové náročnosti a rozsahu. Cenu s Vámi ale vždy dopředu konzultujeme. 

Ceny návrhů jsou přibližně následující. 


Kuchyně


4 000 Kč

Obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj 


3 000 Kč

Komerční prostory 

200 Kč m2