Návrh koupelny

Návrh koupelny Vám k cenovým nabídkám vytvoříme zcela zdarma a nezávazně

Potřebujete 3D návrh koupelny?

Rádi pro Vás naplánujeme koupelnu přesně podle Vašich představ.

Stačí nás kontaktovat, případně se přijďte podívat k nám na showroom. 

Proměníme Vaše sny ve skutečnost

Toužíte po nové koupelně?

Specializujeme se na profesionální vizualizace a návrhy koupelen, včetně kompletní realizace. Oslovit nás můžete ale i se samotným návrhem koupelny.

Rádi pro Vás připravíme profesionální grafický návrh koupelny, vyladěný do Vašeho oblíbeného stylu.


Postup návrhu koupelny

První schůzka

Probíhá u nás na showroomu nebo přímo na místě realizace. Pokud pojedete k nám, je dobré mít půdorys Vaší koupelny nebo alespoň základní zaměření prostoru, o kterém se budeme bavit. 

Na první schůzce budeme především naslouchat Vašim představám a požadavkům, které se později pokusíme zapracovat do návrhu koupelny. 

Pokud máte představu o interiéru, který se Vám líbí, barvy, materiály je dobré si připravit fotografie nebo odkazy.  

První schůzka je nezávazná a bez poplatků.

Druhá schůzka 

Po první schůzce přinášíme první návrh interiéru koupelny. Rozmístění nábytku, stavební úpravy a výkresy ve 3D. Zapracujeme Vaše připomínky a začneme společně ladit jednotlivé materiály. 


Třetí schůzka 

Zde máme již zapracované Vaše připomínky a podněty. Společně vybereme jednotlivé materiály, které si prohlédnete a osobně "osaháte". Stále reagujeme na Vaše podněty, takže se projekt může stále vyvíjet a měnit.


Čtvrtá schůzka 

Zákazník zde dostává kompletní výkresovou dokumentaci včetně 3D vizualizace koupelny. V případě dohody i rozkreslené rozvody elektřiny, vody a topení, výkresovou dokumentaci pro výrobu nábytku. Případně je celý projekt upravený  do fotorealistické podoby.