Spotřebiče

Součástí každé moderní kuchyně jsou designově zajímavé a vysoce kvalitní spotřebiče, proto firma INTERIÉRY JANKŮ Zakázková výroba nábytku s.r.o. nabízí nejen dodání samotných spotřebičů ale i samotný prodej a montáž většiny renomovaných značek jako jsou AEG, Bora, Bosch, Concept, Electrolux, Miele, Samsung, Whirlpool....


CONCEPT

Je česká rodinná firma, která již od roku 1991 prodává vestavné spotřebiče, volně stojící ale i drobné spotřebiče, které Vám pomůžou ušetřit čas.

ELECTROLUX

Naše výrobky vyvíjíme v souladu s našimi švédskými hodnotami a s ohleduplností k životnímu prostředí. Tvoříme s jasným cílem. Děláme vše pro to, abychom naši planetu zachovali zdravou pro budoucí generace. Chceme vám dopřát nevšední kulinářské zážitky, zajistit vynikající péči o oblečení a vytvořit vám pohodlný domov. A nejen to. Chceme lidem pomoci žít lépe a umožnit jim objevovat každý den něco nového.Sto let zkušeností a znalostí, které jsme získali při plnění mimořádně vysokých nároků profesionálních šéfkuchařů, jsme dokonale zúročili při vývoji kuchyňských spotřebičů do domácnosti. Vychutnejte si maximální možnosti při vaření u vás doma.  


AEG

Víme, co od svých domácích spotřebičů očekáváte. Každodenní život ale může být inspirativnější a mnohem více vzrušující. Stačí jen změnit zaběhnuté stereotypy. Již od svého založení v Berlíně roku 1887 jsme se nikdy nespokojili s průměrností, a neměli byste ani vy. Věříme v odpovědné inovace, které jsou výjimečné a pomáhají utvářet lepší budoucnost. 

VÍCE NEŽ OČEKÁVÁTE. 


SIEMENS

SIEMENS představuje spotřebiče budoucnosti. Nejen že plní uživatelská přání, ale dokážou je dokonce předvídat. Seznamte se s jejich důvtipnými produkty, které se vyznačují snadným ovládáním, vyspělými funkcemi a elegantním designem. Osvědčená německá kvalita v kombinaci s nejvyspělejší technologií si už desítky let získává srdce nejnáročnějších zákazníků. 

BORA


BORA je dnes již synonymem pro inovaci a kreativitu v kuchyni. BORA představuje revoluci v pojetí a architektuře prostoru zvaného kuchyně.


Rakouská firma BORA nabízí větší volnost, rozšířené funkce a mimořádné tvůrčí možnosti při realizaci kuchyní. Klade vysoké požadavky na kvalitu svých produktů a služeb. 

Princip BORA odsává výpary a zápachy přímo u varné desky, kde vznikají. Běžné kuchyňské digestoře pracují s vysokými náklady a relativně malou účinností. Digestoře BORA představují řešení s vysokou účinností. Na základě dlouholetých zkušeností inovativních nápadů přináší efektivní řešení, která jsou jednoduchá a promyšlená. Ten kdo dovede ocenit čistý a minimalistický design a průkopnickou technologii, zvolí vysoce výkonnou technologii větrání BORA.

Bora Professional 2.0

Funkční estetika, inovativní efektivnost, štíhlé rozměry, nejlepší výkon.

BORA Professional představuje kombinaci vysoce kvalitního odsávání kuchyňských výparů a výkonných velmi hlubokých varných desek. Profesionální varné desky BORA se řadí k nejhlubším modulárním varným deskám na trhu a vejdou se na ně dvě velké pánve. S inteligentním ovládacím kolečkem můžete různé funkční programy ovládat jednou rukou. Varná deska a odsavač spolu inteligentně komunikují.

Bora Classic

Dotykové ovládání a zaměření na to, co je podstatné

Efektivní a vysoce flexibilní systém s mnoha variantami a atraktivním designem. Inovativní technika větrání, která dokáže jako kouzlem odstranit všechny nepříjemné zápachy, upoutá na první pohled. Díky plošně zarovnanému osazení a minimalistické estetice splynou varná deska i odsavač se zbytkem kuchyňské architektury. Jednoduché a intuitivní dotykové ovládání umožňuje přesnou regulaci pouhým dotykem prstu. Díky kompaktním rozměrům je možné BORA Classic osadit do každé kuchyně.


Bora Basic

Design a technologie v té nejkrásnější formě

Dokonalá kombinace výkonné varné desky a vysoce efektivního odsavače. Různé velikosti a funkce nabízejí pro každou prostorovou situaci ideální řešení. Vrcholem tohoto všestranného řešení jsou mimořádně velké varné zóny. Na varné desce s celoplošnou indukcí nacházejí zcela samozřejmě dostatek místa pro dva velké hrnce nebo pánve. Tímto způsobem dosahují i menší kuchyně s BORA Basic profesionálního standardu.


MIELE

Miele - značka, které lidé po celém světě důvěřují již prakticky 120 let. Od samotného založení v roce 1899 je společnost Miele symbolem pro kvalitu, dlouhou životnost a maximální spolehlivost. Díky těmto skvělým vlastnostem se již dlouho drží ve špičce segmentu prémiových spotřebičů. Miele můžeme směle přirovnat ke společnosti Apple. Jakmile si jednou na vlastní kůži ozkoušíte výslednou kvalitu spotřebičů, tak při dalším nákupu zůstanete velmi pravděpodobně věrni této zavedené německé značce. A rozhodně neuděláte chybu. Podobně jako více než 90 procent zákazníků značky Miele v Německu, kteří zachovávají společnosti Miele věrnost a značku Miele doporučuje. Jako žádná jiná značka domácích spotřebičů představuje Miele synonymum pro jasné tvary a nadčasovou eleganci. Nikde jinde nenajdete u vestavných kuchyňských spotřebičů srovnatelnou rozmanitost stylových designových linií a barev. Nikdo jiný tak pečlivě nevytváří design svých jednotlivých spotřebičů tak, aby se vzájemně doplňovaly. Nezáleží na tom, jaký styl zařízení se vám líbí, Miele se k vám bude perfektně hodit.

BOSCH

Domácí spotřebiče Bosch činí každodenní život o něco jednodušší již po mnoho desítek let. Díky nim si můžeme být jisti, že se s domácími pracemi vypořádáme rychleji a že také zlepšují kvalitu našeho života. Domácí spotřebiče Bosch podstupují náročné testování v nezávislých testech kvality spotřebičů . Není to jen důkaz o kvalitě našich technických odborníků, ale zároveň i vaše ujištění, že si vybíráte nekompromisní kvalitu, technickou dokonalost a naprostou spolehlivost.