Plynová varná deska 75 cm Concept PDV7575bc BLACK

Plynová deska Concept PDV7575bc v designu černého skla disponuje masivními litinovými mřížkami, elektronickým zapalováním hořáků v knoflíku a bezpečnostní pojistkou proti úniku plynu.

SKLADEM 

8 999 Kč


Plynová varná deska 75 cm Concept PDV7575bc BLACK


Design

Plynová deska PDV7575bc z linie BLACK je zpracována z kvalitního tvrzeného skla a rozdělena na 5 varných zón. Díky elegantnímu černému vzhledu zapadne do každé kuchyně. Linie BLACK propojuje velké i malé kuchyňské spotřebiče tak, aby v kuchyni tvořily jednotný celek.

WOK hořák

WOK hořák vytváří specifický plamen, který směřuje výkon na střed pánve. Ocení ho zejména milovníci asijských specialit, protože je vhodný jak na přípravu čínských jídel, tak i dalších pokrmů, které vyžadují prudké osmažení. WOK hořák disponuje extrémně velkým výkonem, a proto je umístěn ve střední části spotřebiče. Nedochází tedy k nadměrnému zahřívání zadní části pracovní desky a současně je zajištěna maximální bezpečnost během ovládání.

Litinové mřížky

Plynová deska PDV7575bc je vybavena pěti masivními litinovými mřížkami, které jsou velmi odolné a současně nenarušují vzdušný a elegantní design celé desky.

Jednoduché ovládání

Sirky ani zapalovač nebudete potřebovat. Deska PDV7575bc je vybavena elektronickým zapalováním hořáků pro maximální pohodlí během spínání. Velice snadné je i samotné ovládání pomocí otočných knoflíků a jednoduchých symbolů, takže její obsluhu zvládne opravdu každý.

Rychlá údržba

Díky skleněnému povrchu je údržba desky velmi rychlá a jednoduchá. Stačí odejmout litinové mřížky a povrch desky otřít měkkou houbičkou namočenou v teplé jarové vodě. Pokud je potřeba, můžete jednoduše oddělat i ovládací knoflíky a vyčistit prostor pod nimi.

Bezpečnost na prvním místě

Plynová deska PDV7575bc je vybavená termopojistkou, která kontroluje přívod plynu. V případě náhodného zhasnutí plamene termopojistka automaticky uzavře přívod plynu ke konkrétnímu hořáku.

Technické parametry:

Černé tvrzené sklo
5 ovládacích knoflíků
5 plynových hořáků
5x masivní litinová mřížka
Ovládací panel vpředu uprostřed
Pojistky proti úniku plynu
Elektronické zapalování hořáků v knoflíku

Příslušenství:

  • Trysky na PB

Detailní popis:

Výška: 97 mm
Šířka: 750 mm
Hloubka: 510 mm
Hmotnost: 15,8 kg
Napětí: 220-240 V ~ 50 Hz
Typ a rozměr plynové přípojky: G 1´´ (G20 – 20mbar)
Maximální tepelný výkon hořáků: 11,7 kW
Rozměry pro vestavbu (v x š x h): 45 x 560 x 480 mm
Průměr přední pravé plotny: 160-180 mm
Tep. výkon přední pravé plotny: 1,75 kW
Průměr zadní pravé plotny: 160 – 180 mm
Tep. výkon zadní pravé plotny: 1,75 kW
Průměr přední levé plotny: 120 – 160 mm
Tep. výkon přední levé plotny: 1 kW
Průměr zadní levé plotny: 200 – 240 mm
Tep. výkon zadní levé plotny: 3 kW
Průměr střední plotny: 200 – 240 mm
Tep. výkon stření plotny: 4,2 kW


Další produkty v nabídce: