Kuchyně

V kuchyni trávíte asi nejvíce aktivního času z celé domácnosti. Není tedy divu, že se při rekonstrukcích většina z nás zaměřuje na výběr kuchyně asi nejvíce z celého domu.

Věnujeme jí tak maximální pozornost a dbáme zvýšené pozornosti při výběru jednotlivých materiálů. Rádi Vás provedeme tímto procesem, vytvoříme 3D návrh, pomůžeme s výběrem materiálů, kování a ukážeme Vám aktuální trendy při výrobě kuchyní.

V rámci poptávky Vám vytvoříme 3D návrh kuchyně zdarma a nezávazně.

Neváhejte nás kontaktovat i s drobnými dotazy ohledně kuchyní. Rádi Vám pomůžeme, třeba jen malou radou k Vašemu vysněnému bydlení.

Jaký je průběh realizace?

První schůzka

Probíhá u nás na showroomu nebo přímo na místě realizace. V rámci prvního kroku je možné zaslat jen e- mail s popisem, náčrtem místnosti případně fotografii prostoru. Pokud pojedete k nám, je dobré mít půdorys prostoru nebo alespoň základní rozměry prostoru, o kterém se budeme bavit. Na první schůzce budeme především naslouchat Vašim představám a požadavkům, které se později pokusíme zapracovat do návrhu. Pokud máte představu o kuchyni, která se Vám líbí, barvy, materiály je dobré si připravit fotografie nebo odkazy.  První schůzka je nezávazná a bez poplatků.

Druhá schůzka 

Po první schůzce přinášíme první návrh kuchyně a výkresy ve 3D. Zapracujeme Vaše připomínky a začneme společně vybírat jednotlivé materiály, které si prohlédnete a osobně "osaháte". Stále reagujeme na Vaše podněty, takže se projekt může stále vyvíjet, měnit a ladit jednotlivé druhy materiálů a typy spotřebičů. 


Třetí schůzka 

Na třetí schůzce si odsouhlasíme zvolené materiály, typy spotřebičů a rozmístění skříněk, kde jsou již zapracované Vaše připomínky a podněty.  Poté dohází k platbě zálohy a kuchyň se zadává do výroby která trvá zpravidla cca 4- 6 týdnů.


Čtvrtá schůzka 

Zde už probíhá montáž Vaší vysněné kuchyně, kterou Vám předáme včetně finálního úklidu.