Spolupráce

Architekti & designéři

Nabízíme spolupráci

Pro vaše zákazníky vyrobíme nábytek na míru podle vašich návrhů a představ. Vy tak můžete svým klientům nabízet atypické řešení a ukázat tvůrčí osobnost. My zajistíme výrobu, dovoz, instalaci i montáž.

Stavební firmy 

Nabízíme spolupráci na Vašich projektech

Nabízíme i jednotlivé stavební práce jako jsou el. rozvody, obklady koupelen, pokládky podlah atd. Pomůžeme Vám s jednotlivými pracemi případně dokončíme interiéry Vašich staveb obsazením nábytku a dekoračními prvky a tím zajistíme Vašim zákazníkům kompletní servis.


Správci budov

Nabízíme naše služby 

Pro vaše zákazníky nabízíme služby spojené s údržbou budov jako jsou drobné opravy, rekonstrukce, návrhy, výmalby... 

Jsme česká rodinná firma, která se zaměřuje na realizace interiérů s vlastní výrobou nábytku.
Provádíme kompletní rekonstrukce bytů a domů, převážně v Praze a okolí. Nabízíme kompletní servis od vytvoření návrhu, stavebních úprav, rozvodu instalací, vybavení nábytkem až po konečný úklid a předání díla. Nábytek si vyrábíme sami a tím jsme schopni pružně reagovat na rozmanitost jednotlivých projektů a vytvořit tak jedinečný a originální interiér. Provádíme i samostatné stavební práce jako jsou např. rekonstrukce, pokládky podlah, obklady koupelen, výmalby pokojů atd.

Byli bychom velice potěšeni, kdybychom se mohli podílet i na Vašich projektech. Rádi Vám tak nabízíme naše služby a dlouholeté zkušenosti pro Vaše realizované projekty. Provádíme nejen truhlářské práce ale i samostatné stavební práce jako jsou např. rekonstrukce, pokládky podlah, obklady koupelen, výmalby pokojů atd.

Pomůžeme vám s výrobou nábytku, se stavbou, dodáme sedací nábytek, vestavné spotřebiče, bytové doplňky.


V případě zájmu, jakéhokoliv dotazu nebo jen s prosbou o cenovou nabídku, nás neváhejte kontaktovat.