Dvířka

 

Používáme jen ty nejkvalitnější materiály.


Jaké jsou druhy dvířek?

Laminátové

Nejpoužívanější varianta dvířek, který patří do skupiny nejlevnějších. Dvířka lze vybrat v několika barevných provedeníh ale i v dekoru dřeva.

Fóliové

Dvířka jsou vyrobená z MDF desky, která se vyfrézuje a dostane dekor zvolené fólie. Svoji roli sehraje i dekor zadní strany. Při každodenním provozu dvířek totiž hraje roli každý detail. Dvířka lze zvolit v lesku, matu, imitaci dřeva, kamene či betonu. O úroveň výš posouvají vlastnosti dvířek akrylátová dvířka.Dvířka se speciálně nanesenou vrchní fólií, která dává dvířkám dekor nebo barvu.


Lakované

Nejvíce oblíbený typ dvířek pro moderní kuhyně. Dvířka lze zvolit v lesklém nebo matném provedení. Dekor a barvu lze vybrat dle vzorníků RAL, který nabízí více než 200 barevných odstínů pro lesk i mat. Pro svou odolnost vůči vlhkosti se lakovaná dvířka skvěle hodí například do kuchyní, koupelen ale i do obýváku.


Akrylátové

Dvířka s nalisovanou akrylátovou fólii. Potažením folie mají dvířka hladký povrh a neviditelné spáry mezi hranou a plochou dvířka. Materiál je velmi odolný. U lesklých dekorů má zrcadlový povrch a u matné dvířka disponují odolností povrchu a proti otiskům prstů. 

Masivní/ dýhované

Oblíbená varianta pro milovníky přírodního materiálu. Nejčastější metodou úpravou dýhy je lakování nebo moření, ale můžeme se setkat s nákladnější metodou, jako je kartáčování nebo barvení dýhy. 

Profilované

Dvířka s vyfrézovaným profilem se nejčasteji setkáváme v rustiálních kuchyních. Dvířka si můžete vybrat v několika barevnýh provedeních a dekorů imitace dřeva.